x
Logo

Kup książkę

Pobierz e-book

wybierz kategorię

Szkolenia

KURS NA ODWAGĘ

Powiększ zdjęcie

KURS NA ODWAGĘ, czyli jak przezwyciężyć lęk!

Przestań się bać i zacznij realizować siebie i swoje cele, obierz kurs na odwagę!

Nabieramy siły, odwagi i pewności siebie wraz z każdym doświadczeniem, w którym zatrzymujemy się, by spojrzeć lękowi w twarz. Eleanor Roosevelt

Chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale powstrzymuje Cię strach przed nieznanym, chcesz zmienić pracę na lepszą ale pojawia się lęk przed porażką…Masz ochotę się poddać i zostać tam gdzie jesteś, bo zupełnie nie wiesz jak sobie poradzić z tym „krytycznym głosem w Twojej głowie”, z tymi wszystkimi obawami.

Wskakuj na pokład „Porozmawiajmy o Tobie” i obierz KURS NA ODWAGĘ!


Nazywam się Angelina Piechowska jestem psychologiem, terapeutą TSR oraz autorką książki „Porozmawiajmy o Tobie”. Na co dzień mieszkam w UK pracując indywidualnie z moimi klientami, bądź prowadząc, fascylitując grupy takie jak DESIGN YOUR LIFE IN THE UK,   w którym uczestnicy budują swoją preferowaną przyszłość, prowadząc warsztaty z umiejętności miękkich na terenie Anglii i Polski a także pracując na zlecenie brytyjskich organizacji, głównie w obszarze „empowering” oraz „domestic violence”.

Moja książka "Porozmawiajmy o Tobie" rozeszła się w kilkuset egzemplarzach i jest pierwszym krokiem do budowania swojego życia, właśnie takiego jakie potrzebujesz. Wyznaję zasadę, że ODWAGI MOŻESZ SIĘ NAUCZYĆ, ponieważ sama będą w przeszłości totalnym neurotykiem, zaczynałam każdy dzień z bólem brzucha. Tak, właśnie tak objawiał się u mnie lęk. Dziś pracuję w innym kraju, w swoim zawodzie, swoje życie w Anglii zbudowałam od zera, bardzo odważnie krok po kroku, dzień po dniu. Jeszcze dwa lata temu, nie mówiłam nawet po angielsku. Dziś mam nowe, wspaniałe życie, przyjaciół z całego świata, pracę którą uwielbiam. Dlatego właśnie w tym kursie przekaże Tobie wszystko to, co posłużyło mi oraz klientom z którymi pracowałam. Bazą tego kursu jest wiedza pozyskana podczas szkoleń Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu, Coachingu for transformation oraz wykładów Tary Brach.

Prowadzę na FB grupę „Porozmawiajmy o Tobie- odwagi możesz się nauczyć” w której każdego miesiąca prowadzę transmisję na żywo, które mają Cię inspirować, motywować oraz uczyć. Już prawie 400 osób wspiera siebie każdego dnia, będą członkiniami i członkami grupy.

WIERZĘ ŻE TY TEŻ MOŻESZ NAUCZYĆ SIĘ ODWAGI I CHCĘ CI W TYM POMÓC!

 

NIE POZWÓL ABY LĘK OGRANICZYŁ TWOJE ŻYCIE!

 

 KURS NA ODWAGĘ JEST SKIEROWANY DO OSÓB KTÓRE:

 chcą zmiany ale się boją
 są tuż przed wykonaniem pierwszego kroku, ale się zatrzymują
 których lęk bardzo ogranicza życiowe możliwości
 nie korzystają z pojawiających się możliwości w obawie przed porażką


JEŻELI CZUJESZ, ŻE CHCESZ COŚ ZMIENIĆ W SWOIM ŻYCIU ALE NA TWOJEJ DRODZE STOI LĘK, WSKAKUJ NA POKŁAD KURSU NA ODWAGĘ! I PRZEKONAJ SIĘ, ŻE ODWAGI MOŻESZ SIĘ NAUCZYĆ!

Kurs stworzyłam po to abyś miała/miał wiedzę oraz narzędzia do tego jak zmienić Twoją relację z lękiem. Tak żeby to nie on siedział za kierownicą, Twojego życie, tylko Ty masz być kierowcą, a on ma być pasażerem, który czasem szepnie Ci coś do ucha, ale Ty nie musisz go słuchać i możesz dalej pewnie trzymać ręce na kierownicy w drodze do Twojego celu!

Lęk oznacza dla każdej osoby coś innego, dla jednych lęk brzmi  dosyć mocno i bardzo przytłaczająco, czasem dla niektórych to poczucie niewygody, dla innych to może być kojarzone z bardzo intensywnymi doznaniami, paniką.

W tym kursie w jakimkolwiek punkcie znajdujesz się na te skali, jak odbierasz lęk i co dla Ciebie znaczy wyciągniesz wartość dodaną. Każdy z uczestników weźmie coś dla siebie, być może inny fragment, inne zadanie, może medytacja, może eksternalizacja lęku, albo narzędzie budowania przyszłości.

Zadaniem moim w tym kursie jest zmienić Twoją relację z LĘKIEM, pokazać ci jak możesz na niego wpływać, jak możesz starać się nim zarządzać, jak możesz zobaczyć że Ty to nie lek, lek to nie Ty. Zauważysz że czasem on się pojawia a czasem odchodzi etc. Zmienisz perspektywę postrzegania go. Nie wyrzucisz go całkowicie, bo on jest częścią naszego życia i ewolucyjnie pożądanym kierunkiem ponieważ często pozwalał nam przeżyć, ochronić się. To jest cześć bycia człowiekiem. Czasem potrzebujesz go ale czasem przeszkadza Tobie szczególnie gdy zapraszasz go do takich dziedzin życia w których nie jest Tobie potrzebny i wręcz przeciwnie potrzebujesz mieć tam więcej uwagi, zaangażowania i odwagi...


JAK WYGLĄDA KURS?

Kurs będzie trwał 9 dni, zaczyna się 03.02.2019!

W kursie otrzymujesz każdego dnia:

Nagrania w formie mp3, możesz odsłuchiwać z telefonu lub laptopa, kiedy chcesz i jak chcesz, w nich będzie przekazywana wiedza (forma audiotrening)

Pdf-y opis nagrań, oraz ćwiczenia, które najlepiej wydrukować i wypełnić pisemnie.

MasterClass-y spotkania zamkniętej grupie FB w których poruszane będą tematy uzupełniające wiedzę z kursu ( Biologiczne podłoże stresu i jak sobie z tym radzić, Budowanie preferowanej przyszłości, Poczucie własnej wartości)

Medytacje- medytacje prowadzone, czyli podążasz za głosem Angeliny w formie mp3. Medytujesz kiedy chcesz.

Zeszyt na odwagę- wypełniasz kiedy chcesz, ale codziennie! Tylko wtedy ma sens i wartość!

Królowie wieczoru czyli MAILE NA ODWAGĘ, które będziesz otrzymywać w czasie trwania kursu.

Kurs ma charakter mailowy, każdego dnia otrzymasz ode mnie dostęp do nagrać, pdf-ów linków etc.

MODUŁY:

I. WPROWADZENIE DO KURSU
II. CO SIĘ DZIEJE GDY POJAWIA SIĘ LĘK I JAK SOBIE Z  NIM PORADZIĆ?
III. TY TO NIE LĘK, LĘK TO NIE TY- ZOBACZMY GO!
IV. PERSONALIZACJA- NAZWIJMY GO!
V. JAK TWÓJ UMYSŁ WSPIERA CIĘ W POKONANIU LĘKU?
VI. JAK BYĆ ODWAŻNYM?
VII. HORMONY RZĄDZĄ-DODATEK DLA KOBIET!
VIII. BONUS- JAK PRZEWIDZIEĆ PRZEMOC I JAK SIĘ PRZED NIĄ UCHRONIĆ, CZYLI DAR LĘKU!
IX. UWIERZ W SUKCES- NAGRANIE NIESPODZIANKA


Pamiętaj, że wszystkie metody i narzędzia są wykorzystywane przeze mnie w pracy z drugim człowiekiem podczas sesji psychologicznych. Są sprawdzone i efektywne.  

W TRAKCIE KURSU OTRZYMUJESZ JEDNĄ KONSULTACJĘ VIA SKYPE Z ANGELINA (45- 60 MINUT) WYBIERZESZ DOGODNĄ DLA SIEBIE DATĘ! KONSULTACJA JEST WLICZONA W CENĘ KURSU!

 

MASZ PYTANIA? ŚMIAŁO PISZ!

MAILE to główny sposób komunikacji w KURSIE NA ODWAGĘ, czytaj wszystkie a jak masz pytania to pisz na adres: piechowskaangelina@gmail.com

INWESTYCJA W KURS WYNOSI 349 ZŁ, I PEWNIE ZASTANAWIASZ SIĘ JAK TO MOŻLIWE, ŻE W TEJ KWOCIE JEST CAŁY KURS, MEDYTACJE, MATERIAŁY, SESJA Z ANGELINĄ. OTÓŻ TO JEST III EDYCJA KURSU, WIĘC CENA JEST BONUSEM. JEŻELI PO KURSIE BĘDZIESZ CHCIAŁA/CHCIAŁ PODZIELIĆ SIĘ SWOJĄ OPINIĄ BĘDĘ NIEZMIERNIE WDZIĘCZNA!

NIE BÓJ SIĘ ŻE COŚ PRZEOCZYSZ, ZAPOMNISZ, WSZYSTKO BĘDZIE PRZYPOMINANE I NAGRYWANE TAK ŻEBY MOŻNA BYŁO ODSŁUCHAĆ W DOWOLNYM MOMENCIE.

W NIEDZIELĘ 03.02.2019 PRZYLECI DO CIEBIE STARTER A W NIM CAŁY ROZKŁAD JAZDY I WSZYSTKIE INSTRUKCJE!

POWODZENIA! OBIERZ KURS NA ODWAGĘ!

Pytania i odpowiedzi:

Po co mi kurs?

Po to, żebyś ruszyła, ruszył z miejsca, po to abyś zmieniła/zmienił relację z lękiem, abyś nie musiała/musiał walczyć z  ”rozlaną materią” która realnie nie istnieje ale bardzo obniża jakość Twojego życia.

Jaki efekt będzie po kursie?

Najprościej mówiąc będziesz miała/miał szansę „okiełznania potwora”! Dlaczego bo go zobaczysz, nazwiesz i go „przepracujesz”. Jak możesz poradzić sobie z czymś przed czym uciekasz, co nie jest nazwane, gdy tylko go uchwycisz, będziesz mogła/mógł przejąć stery zarządzania Twoim życiem.

"Jeżeli potwór nie napawa Cię przerażeniem, przestaje być potworem."J.Carroll

Odwaga jest stanem i sposobem Twojego myślenia. Odwaga do bycia tym, kim jesteś i stawania się tym, kim masz się stać. To możliwość podejmowania takich decyzji które Ci służą, to mówienie tego co myślisz, to stawianie granic, to proszenie o więcej, to świadomość, że zasługujesz na więcej.

Nie chodzi o nam o odwagę typu, wejdę na Mont Everest i zjadę z niego na nartach ale o taką odwagę, która pozwoli Ci byś sobą, z lekkim sercem mówić TAK różnym możliwościom, i NIE ludziom i sytuacjom, które Cię ranią. To jest odwaga śmiałęgo patrzenia w przyszłość, planowania i cieszenia się w planów, to jest odwaga skakania po kałużach gdy sąsiadka z mieszkania 3 b pomyśli i skutecznie Ci pokaże z okna, że coś z Tobą nie tak. To odwaga w każdym Twoim ruchu i geście , który pokazuje innym "ja jestem OK i Ty jesteś OK. O taką odwagę nam w tym kursie chodzi.


Zaufaj sobie w tej podróży. Obierz KURS NA ODWAGĘ i wytrwaj. Każdego dnia w stronę Twojej odwagi!


Co jak nie będą pasowały mi terminy sesji z Angeliną?

Spokojnie, w edycji kursu sesję możemy ustalić nawet poza datami kursu.

Co będzie, jak zapomną o MasterClassie i nie będę na Facebooku?

Spokojnie nagranie pozostanie na grupie. Będzie do odsłuchania przez kilka następnych miesięcy.

A jeżeli nie starczy mi czasu na przerobienie kursu?

Dostęp do kursu masz przez kolejny rok, wrócisz kiedy będziesz gotowa/gotowy. Zachowasz też prawo do konsultacji.

 

Opinie o kursie:


Dzięki pracy z Angeliną dowiedziałam się....Jak żyć aby było nam łatwiej ze samym sobą...Jak radzić sobie z emocjami i lękami. Jak działają mechanizmy w naszej głowie i jak możemy je wykorzystać aby miały dla nas pozytywny oddźwięk. Dowiedziałam się też co jest dla mnie ważne i że część swoich oczekiwań mogę odpuścić bez wyrzutów i pretensji do siebie.. Tak na luzie i z akceptacją tego co mam.

 

Dzięki KURSOWI NA ODWAGĘ nauczyłam się...Dostrzegać te elementy i sytuacje w życiu, które mnie ograniczają, dlaczego i jak je zneutralizować.

O kursie opowiedziałabym następującymi słowami...Ten kurs jest trochę jak robienie porządków w starej szafie, jak renament w nieodwiedzanej latami piwnicy.. Jak aktualizacja oprogramowania w głowie.

O współpracy z Angeliną opowiedziałabym nastepującymi słowami...Jestem bardzo wdzięczna za pojawienie się Angelinki na drodze mojego rozwoju i powrotu do siebie. Wyjatkowa osoba z niezwykłą empatią i sercem do ludzi. Potrafi zrozumieć dosłownie każdy problem, nigdy nie bagatelizuje potrzeb drugiego człowieka i pomaga przeprowadzić nas przez cały proces aż do zrozumienia (na jasną stronę mocy). Wkład i zaangażowanie jest niepoliczalne. W pracy z drugim człowiekiem Angelina jest prawdziwa i wszystko co robi, robi szczerze i z powołaniem. Jest właściwą osobą na właściwym miejscu we właściwym czasie.

Najbardziej podobało mi się że, na kursie nie zabrakło poczucia humoru, wiary w ludzi i prawa do błędów..

Chcę powiedzieć Angelinie, że... "Jest grawitacyjna i przyciąga te wszystkie szukające swojego miejsca na niebie gwiazdy" Dzięki Tobie można docenić siebie i zaakceptować wszystko takie jakim jest.. nie szukać na siłę rozwiązania w miejscu gdzie nie trzeba tego naprawiać. A Ty Angelina rób tego wiecej, nic nie zmieniaj bo to poprostu działa!                                                


                                                              Aleksandra

 

Dzięki pracy z Angeliną dowiedziałam się, że nie jestem wyjątkiem. Dzięki niej wiem jak pracować z własnymi myślami.  Pracę z Angeliną a raczej przygodę z jej kanałem zaczęłam dużo wcześniej niż rozpoczął się kurs. Dzięki Badaniom na Śniadanie poczułam, że to jest osoba, która pomoże mi pojąć co się ze mną dzieje. Później były już Webinary, Podcasty itd.

 Dzięki KURSOWI NA ODWAGĘ nauczyłam się wdzięczności za życie codzienne, że bycie smutnym czy w złym humorze jest zupełnie normalne i potrzebne by zwrócić uwagę na swoje potrzeby. Dzięki kursowi wiem, że jedyną przeszkodą jaka stoi na drodze do realizacji jestem ja sama, a raczej moje „przesadne myślenie", zamartwianie się i rozpamiętywanie.

 O kursie opowiedziałabym następującymi słowami, inspirujący, pełny cytatów mocy, uświadamiający, konkretny. Jeśli nie wiesz co się dzieje w Twojej głowie, słuchawki w uszy i odpalaj Angelinę.

O współpracy z Angeliną opowiedziałabym następującymi słowami, szczera, otwarta, empatyczna osoba, która z własnego doświadczenia najlepiej wie jak poradzić sobie z własnym umysłem.

Najbardziej podobało mi się, zdecydowanie cytaty mocy. Kocham inspirujące cytaty z przekazem. Moim ulubionym filmem, który poleciłabym każdemu, kto zmaga się z lękami jest ten nagrany z Bogną.

 Chcę powiedzieć Angelinie, żeby nie przestawała działać i nagrywała więcej dla swoich fanów :) Że to co robi ma sens i że daje ludziom rozwiązanie i inspiracje :)

                                                                                  EWA


 

Dzięki pracy z Angeliną dowiedziałam się…że można coś zmienć w sobie, żeby żyło się nam lepiej. I, że każda próba przełamania siebie jest lepsza od marazmu i stania w miejscu.

Dzięki kursowi na odwagę nauczyłam się, że dzięki cieżkiej pracy można porzucić dotychczasowe schematy myslenia i pójsć dalej inną drogą.

O kursie powiedziałabym nastepującymi słowami. Kurs jest prowadzony bardzo profesjonalnie. Jest takim koncentratem wiedzy w pigułce. Wiedza jest przekazywana w formie spotkań "on line" oraz maili. Codziennie każdy członek kursu otrzymuje maile z nagraniami mp3, oraz ćwiczeniami do samodzielnego rozwiązania. Są także spotkania w grupach, oraz indywidualnie spotkanie z Angeliną. Codzienne zadania wymagają troche pracy,więc najlepiej robić to systematycznie żeby się nie nawarstwiało:)

O współpracy z Angeliną opowiedziałabym następującymi słowami. Bardzo dobrze mi się współpracowało z Angeliną bo jest bardzo otwartą i pozytywną osobą, przez co łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi. I co ważne czujesz,że ona chce Ci pomóc. Poza tym to co Ona przekazuje jest takie ciekawe, że ciężko się od tego oderwać.

Najbardziej podobała mi sie sesja indywidualana z Angeliną bo była skierowana bezpośrednio do mnie i mogłyśmy sobie chwilę pogadać. Ale całokształt oceniam bardzo wysoko i z czystym sumieniem moge go inym polecić, bo każdy znajdzie tam coś dla siebie.

                                                                  KASIA

Nie miałam obaw co do tego kursu wręcz ogromną chęć i ciekawość i też taką determinację żeby poznać sposoby jak sobie radzić z lękiem.

Rezultaty mojej współpracy z Angeliną są cudowne coraz bardziej odważnie podchodzę do życia, wyrażam SIEBIE, wiele nowych rzeczy odkryłam, nazwałam.

Najbardziej podobały mi się pytania dotyczące lęku żeby lepiej go poznać i nazwanie go to jak wygląda w sesji indywidualnej.

Z wielką chęcią poleciłabym KURS NA ODWAGĘ znajomym! Jak dla mnie przekaz Angeliny, jej osobowość, ton głosu i to jak przekazuje wartośCiową wiedzę przyciąga mnie bardzo. Nawet uśmiech Angelina przez który bije ciepło, życzliwość i taka autentyczność w tym co robi.

Dodam, że od około roku jestem w grupie Angeliny na Facebooku słucham webinaró,w biorę udział w kursach i samo bycie na tej grupie jest wartościowe. Zmieniam się w kierunku, który bardzo mi się podoba. Lubię poszukiwać rozwiązań, zamiast skupiać się na problemach.Przekaz Angeliny przekonuje mnie w 100%. Polecam!

 

                                                                      MAGDALENA

ostatnie wpisy z tej kategorii