x
Logo

Kup książkę

Pobierz e-book

wybierz kategorię

Szkolenia

SUKCES BEZ GRANIC

Powiększ zdjęcie

Konferencja dla kobiet SUKCES BEZ GRANIC!


Jesteś Polką mieszkającą w Anglii i zastanawiasz się, jak możesz rozwinąć swoje skrzydła ?

W głębi duszy wiesz, że na wiele Cię stać, ale coś Cię powstrzymuje?

Wiemy jak Ci pomóc!

Przyjdź koniecznie na inspirującą konferencję SUKCES BEZ GRANIC.

Dostarczymy Ci wiedzy, narzędzi do zmiany, kontaktów i motywacji, dzięki czemu zaczniesz wprowadzać w życie Twój indywidualny, realny, oparty na zdrowych i trwałych fundamentach – plan na życiowy i zawodowy sukces.

Dzięki udziałowi w Konferencji:

Dowiesz się jak zwiększyć swoje poczucie własnej wartości

Jak pozbyć się ograniczających przekonań typu „nie jestem wystarczająco dobra

Dowiesz się na jakich fundamentach i z jakich elementów będzie składała się Twoja droga do sukcesu

Dowiesz się jak stworzyć tzw. Peer group czyli grupę osób która będzie się wzajemnie wspierać

Poznasz emigrantki które już osiągnęły sukces w UK I podzielą się z Tobą swoimi przemyśleniami, wskazówkami I nie będzie to sukces pt. jak w jedną noc zarobić milion ale jak żyć życiem o którym marzyłam.

Odzyskasz moc sprawczą i lepiej zaczniesz sobie radzić z wyzwaniami

Zobaczysz jak medytacja może wpłynąć na Twoją codzienność

Poznasz wspaniałe kobiety, z którymi będziesz mogła zbudować relacje

Otrzymasz mnóstwo wsparcia i inspiracji

 

Kiedy zmienia się wszystko…

Może było tak, że pewnego dnia przyjechałaś do UK. Z sercem pełnym marzeń i wiary w lepszą przyszłość. Może miałaś siłę i motywację aby osiągnąć dużo. Może w Twojej głowie pojawiła się myśl, chcę spróbować nowego życia…

Może dziś jest tak, że myślisz sobie „nie jestem wystarczająco dobra”, :mój angielski jest niewystarczająco dobry”. Może Twoje życie nie ułożyło się tak jak planowałaś. Wiesz, że chcesz od życia więcej, ale jeszcze nie wiesz jak to nazwać. Nie wiesz od czego zacząć? Jaki mógłby być pierwszy krok? Może nie masz wokół siebie ludzi którzy Ci mówią „Tak dasz radę”

Jak być szczęśliwą Polką na emigracji? Jak być szczęśliwą mamą, partnerką? Jak awansować w pracy?

Na razie to wszystko może się wydawać nieosiągalne, ale pozwól Nam pokazać, że to może być Twoje życie. Perspektywa, którą chcemy Ci pokazać na Konferencji jest autentyczna i szczera. Nie damy Ci recepty na to jak zbudować wielomilionowy biznes w jedną noc (sorry nie przepadamy za tego typu coachingiem) ale pokażemy Ci że Twoja prawdziwa moc jest w Tobie. Pokażemy Ci, że wiesz, tylko czasem nie wiesz że wiesz. Zauważysz że to Ty jesteś ekspertką w swoim życiu i  nie urodziłaś się po to, aby spełniać oczekiwania innych ludzi.

Nie będzie Cię naprawiać, wiemy, że jesteś doskonała niedoskonałością. Jesteś wspaniała taka jaka jesteś. Naszym zadaniem na konferencji będzie zainspirować Cię, dać Ci jak najwięcej narzędzi psychologicznych abyś dokładnie wiedziała, jak zarządzać sobą i swoimi emocjami, jak wydobywać swoje zasoby, od czego zacząć budowanie sukcesu? Jak wspierać i otrzymywać wsparcie? Jak wzrastać każdego dnia, tutaj w Anglii.

Jesteśmy pewne, że dzięki udziałowi w konferencji spojrzysz na swoje życie inaczej, z innej perspektywy. W naszym życie bierzemy nasz pierwszy oddech i weźmiemy nasz ostatni. Wszystko co włożymy pomiędzy te dwa oddechy to nasze Życie. Jedyne, niepowtarzalne, prawdziwe. Twoje życie naprawdę może być wyjątkowe i wspaniałe. Na wiele rzeczy nie masz wpływu, ale na to co masz, możesz zrobić coś naprawdę pięknego!

 

 

Pamiętaj, że THE BEST MOMENT IS ALWAYS NOW!

 

Nie czekaj, nie zwlekaj, nie szukaj wymówek tylko dołącz do nas dziś!

 

ostatnie wpisy z tej kategorii