x
Logo

Kup książkę

Pobierz e-book

wybierz kategorię

Cześć, mam na imię Angelina

poznajmy się

Jestem psychologiem, terapeutą pracującym w nurcie skoncentrowanym na rozwiązaniu (Solution-Focused Brief Theraphy), mówcą motywacyjnym oraz autorką książki Porozmawiajmy o Tobie.

Witam Cię bardzo serdecznie na moim blogu!

Nazywam się Angelina Piechowska jestem psychologiem, terapeutą TSR oraz autorką książki „Porozmawiajmy o Tobie”.

Na co dzień mieszkam w UK pracując indywidualnie z klientami, prowadząc, fascylitując grupy wsparcia DESIGN YOUR LIFE IN THE UK oraz International Woman,  w których uczestnicy budują swoją preferowaną przyszłość. Organizuję również warsztaty z umiejętności miękkich na terenie Anglii i Polski. Aby stale podwyższać swoje kompetencje terapeutyczne oraz językowe pracuję dla dwóch brytyjskich organizacji w Birmingham i Southampton, głównie w obszarze „empowering” oraz „domestic violence”.

Jako ekspert jestem zapraszana na University of Birmingham, który jest na 98 pozycji w skali najlepszych Uniwersytetów świata, gdzie mam szansę podzielić się ze studentami moją wiedzą dotyczącą pracy psychologicznej z osobami mieszkającymi na emigracji.

Moja książka "Porozmawiajmy o Tobie" rozeszła się w kilkuset egzemplarzach i jest pierwszym krokiem do budowania swojego życia, właśnie takiego jakie potrzebujesz. To prawdziwy poradnik psychologiczny pełen ciekawych wskazówek i opowieści. Dowiedz się więcej o poradniku: https://bit.ly/2w3sx0u

Wyznaję zasadę, że ODWAGI MOŻESZ SIĘ NAUCZYĆ, ponieważ sama będą w przeszłości totalnym neurotykiem, czyli osobą która bała się dosłownie wszystkiego, zaczynałam każdy dzień z bólem brzucha. Tak, właśnie objawiał się u mnie lęk.

Dziś pracuję w innym kraju, w swoim zawodzie, całe życie w Anglii zbudowałam od zera, bardzo odważnie krok po kroku, dzień po dniu. Jeszcze dwa lata temu, nie mówiłam nawet po angielsku. Chcesz mogę Cię nauczyć!

Dziś mam nowe, wspaniałe życie, przyjaciół z całego świata, pracę którą uwielbiam.

 Dlatego właśnie stworzyłam KURS NA ODWAGĘ w którym przekazuję Tobie wszystko to, co posłużyło mi oraz klientom z którymi pracowałam aby przezwyciężyć lęk. To naprawdę możliwę, sprawdź opinię uczestników:) Bazą kursu jest nurt Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu oraz Coaching for transformation. Pozwól sobie pomóc!

Zapraszam Cię, przyłącz się do kursu dziś  https://bit.ly/2C6mSsn

Prowadzę na FB grupę „Porozmawiajmy o Tobie- odwagi możesz się nauczyć” w której każdego miesiąca prowadzę transmisję na żywo, które mają Cię inspirować, motywować oraz uczyć. Już prawie 400 osób wspiera siebie każdego dnia, będą członkiniami i członkami grupy.

WIERZĘ ŻE TY TEŻ MOŻESZ NAUCZYĆ SIĘ ODWAGI I CHCĘ CI W TYM POMÓC!

Dołącz do kursu dziś  https://bit.ly/2C6mSsn

 

 

 

Powiększ zdjęcie