x
Logo

Kup książkę

Pobierz e-book

wybierz kategorię

Podcast

Podcast #7 Świat w którym chcę żyć. Oddech, miłość, mojość.

Epizod #7 Świat w którym chcę żyć. Oddech, miłość, mojość.

Rozmowa z Michałem Godlewskim, TRENEREM ODDECHU.

 

MICHAŁ GODLEWSKI O SOBIE:

 

"Zajmuję się Oddechem od 17 lat. Lubię to. Założyłem Instytut Oddechu, w którym prowadzimy warsztaty z zakresu pracy z oddechem transmodalnym. Trening dla Profesjonalnych Praktyków BREATHWORKER oparłem o międzynarodowe standardy. Można już oddychać z Praktykami w Krakowie, Warszawie, Radomiu, Poznaniu, Częstochowie, a także w Zurychu, Londynie, Amsterdamie, Nowym Jorku, na Bali i w australijskim Perth.

Zawsze bardziej zależało mi na robieniu dobrej pracy z ludźmi, niż na dobrym marketingu. To, co robię uznałem, za tak wartościowe, że zdecydowałem się rozwinąć ten obszar, aby więcej z nas mogło cieszyć się z swobody oddechu. Oddech domagał się tego. Podobnie jak domagał się książki.

Organizuję wyprawy oddechowe do Toskanii i Tajladnii. Występuję na krajowych i międzynarodowych konferencjach, gdzie prezentuję metodę opisaną w tej książce. Inteligencję Oddechu wykładam również na podyplomowych studiach psychologicznych w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. J. Tischnera w Krakowie, gdzie cieszy się wysoką oceną studentów.

Współpracuję ze środowiskiem biznesowym prowadząc treningi oddechowe i szkolenia wzmacniające pracowników.

Od zawsze jestem artystą - tańczyłem zawodowo wiele lat, a obecnie gram amatorsko na pianinie, śpiewam i piszę własne teksty…Czuję, że to zbliża mnie do czegoś znaczącego i prawdziwego. Tym też chcę się dzielić."

 

https://inteligencjaoddechu.pl/#autor-row

ostatnie wpisy z tej kategorii