x
Logo

Kup książkę

Pobierz e-book

wybierz kategorię

Podcast

Podcast #Jak wsłuchać się w siebie?

Podcast #Jak wsłuchać się w siebie?

 

Czego dowiesz się słuchając audycji:

Czy życie kobiet jest cykliczne?

Dlaczego musisz dać sobie coś „ekstra”!

Jak to jest być matką we współczesnej kulturze?

Zaspokajanie potrzeb a poczucie winy u kobiet.

Jak wsłuchać się w siebie? Czy moje ciało może być dla Ciebie drogowskazem?

 

W podcaście gościem jest:

Julita Kordonska – terapeutka żywieniowa specjalizująca się w zaburzeniach hormonalnych kobiet i ich wpływie na zaburzenia nastroju. Swoje szlify zawodowe zdobywała studiując w Institute for Optimal Nutrition w Londynie, gdzie spędziła ostatnie 13 lat. Pracuje w oparciu o założeniu Medycyny Funkcjonalnej.

Samą siebie przede wszystkim za przewodniczkę i opowiadaczkę kobiecej biologicznej historii. W tym celu tworzyła Moon Cycles gdzie uczy kobiety języka symptomów, jedynego języka w jakim kobieca biologia komunikuje swoje potrzeby. Wierzy że tylko dzięki wiedzy kobiety zaufają swoim ciałom, przestaną przypisywać im złe zamiary i zaczną mówić w ich imieniu.

Julita pomaga oswoić kobiecą biologię, sprowadza zapomniane libido, wspiera płodność́ i łagodzi symptomy menopauzy. Nie są jej obce choroba Hashimoto czy policystyczne jajniki. W swoim podejściu w równym stopniu opiera się na wynikach badań naukowych, jak i wiedzy dawnych kultur. Poszukuje rozwiązań́ , które biorą ̨ pod uwagę̨ naszą biologiczną indywidualność́. Zawsze odwołuje się do jedzenia i stylu życia. Uwielbia gotować́ i uparcie eksperymentuje na znajomych, niestrudzenie ich edukując, często wbrew ich nieskrywanemu sprzeciwowi. Prywatnie mama 7-letniej Zoi.

Linki Julity:
https://www.facebook.com/themooncycles/
www.mooncycles.pl  – w nieustannej budowie
julita.kordonska@gmail.com

ostatnie wpisy z tej kategorii